Masaż:

Leczniczy

Masaż ten wywołuje odczyn miejscowy oraz ogólnoustrojowy. Pobudza procesy metaboliczne, wykazuje działanie przeciwbólowe, zmniejsza napięcie mięśni i tkanek oraz działa odruchowo na narządy wewnętrzne. Polega na doborze odpowiednik technik masażu uzależnionych od problemu pacjenta. Stosowany przy dolegliwościach przewlekłych, związanych z bólem, sztywnością i ograniczeniem ruchomości.

Relaksacyjny dla kobiet

Jest to idealny sposób na zlikwidowanie napięcia psychicznego i mięśniowo-nerwowego. Pozwala zapomnieć o codziennych stresach, jednocześnie wprowadza w stan odprężenia i rozluźnienia. Poszczególne techniki tego masażu wykonywane są powoli i spokojnie. Ponadto podczas masażu towarzyszy nastrojowa muzyka i woń aromatycznych olejków.

Relaksacyjny masaż stemplami ziołowymi całego ciała

To indonezyjska metoda masażu łącząca w sobie elementy masażu relaksacyjnego, aromaterapii i terapii ciepłem. Stemple wypełnione są różnymi mieszankami aromaterapeutycznych ziół, przypraw i owoców. Masaż ten pozwala oderwać się od rzeczywistości, rozluźnić i zrelaksować. Ponadto rozluźniają mięśnie, poprawiają krążenie, zmniejszają napięcie psychiczne. Czas trwania – około godziny. Idealne na jesienne i chłodne dni! Idealne na prezent dla bliskiej Ci osoby!

Antycellulitowy bańką chińską

Pozwala na pobudzenie metabolizmu, odżywienie i mocne przekrwienie tkanek. Prowadzi to do wymodelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ogólnej poprawy wyglądu skóry. Po serii 10-12 zabiegów skóra staję widocznie ujędrniona, a cellulit, w zależności od predyspozycji, wyeliminowany lub znacznie zmniejszony. Stanowi idealne połączenie z aktywnością fizyczną i racjonalnym odżywianiem w walce z pomarańczową skórką. Zabieg wykonywany jest na antycellulitowej oliwce z wyciągiem z miłorzębu japońskiego, który dodatkowo poprawia mikrokrążenie i redukuje cellulit. Po zabiegu zaleca się nałożenie skoncentrowanego preparatu antycellulitowego.

Wyszczuplający

Stanowi alternatywę dla osób, u których niemożliwe jest stosowanie bańki chińskiej ze względu na kruchość naczynek. Polega na doborze intensywnych technik, które pobudzą metabolizm i mocno przekrwią masowane tkanki.

Masaż stóp z elementami refleksoterapii

Polega na stymulowaniu określonych stref na stopach, powiązanych z narządami wewnętrznymi lub ich okolicami. Przynosi rewelacyjne efekty w problemach związanych z nadmiernym stresem, kojąc umysł i ciało. Pomaga w bezsenności i oczyszcza organizm.